Fotografia a rodinný všedný deň

Rutinu všedného dňa často vnímame šedo, nudne, otravne a snažíme sa jej všemožnými spôsobmi vyhnúť. To však nie je možné. Rutina je pre náš život dôležitá a potrebná. Práve v nej sa odohrávajú naše pestré rodinné príbehy.  Preto s ňou nezápaste ale snažte sa ju pochopiť, naučte sa rozpoznať a vidieť v obyčajnom to magické. Tiež som od nej dlho utekala a zaháňala ju rôznymi nezmyselnými činnosťami. Malé okienko fotoaparátu mi ukázalo, na čom v živote skutočne záleží.  Eliminovalo nepotrebný šum, odstránilo nepodstatné veci a vyčistilo zorné pole.

Život má zmysel jedine vtedy, ak sa o neho podelíte.  Chcem Vás inšpirovať a povzbudiť k tomu, aby ste začali vnímať svoj všedný rodinný život ako Vaše jedinečné dobrodružstvo.  Zastaviť čas zatiaľ nedokážeme, preto si užívajte každý okamih a nechajte fotoaparát, aby  bol svedkom Vášho malého sveta.  Na každom rohu na Vás čakajú neobyčajné momenty, ktoré budú súčasťou Vašej rodinnej histórie.

V budúcnosti si pravdepodobne spomeniete na veľké udalosti, ale malé podrobnosti celkom zapadnú, pokiaľ ich nebudete dokumentovať.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://tonkapuskasova.sk/fotografia-a-rodinny-vsedny-den/
Pinterest