Share this post on:

Leto je možno najlepší čas na fotografovanie. Nenechajte sa však pripraviť o jedinečné zábery len preto, že je vonku  zima alebo prší. Aj vaše domovy ponúkajú jedinečné kulisy, ktoré chcú byť súčasťou Vašich rodinných príbehov. Pre pekný snímky netreba chodiť ďaleko, môžete ich nájsť aj doma. Je ľahké zabudnúť, že jednoduchá a pravdivá krása vyžaruje z obyčajných vecí a každodenného života.   Zbavte sa mylnej predstavy, že pre pekné fotografie, musíte chodiť do ateliéru.  Deti sa dokážu zabaviť vždy a všade. Najviac sa však uvoľnia tam, kde sa cítia doma.   Ako ryba vo vode si deti užívajú večerný kúpeľ.   Tieto zábery by určite nemali chýbať v rodinnom albume.

Obyčajné miesta, kde robíme svoje každodenné rituály sa často stávajú posvätnými miestami, kde môžeme snívať, premýšľať a slobodne byť sami sebou.  Miesto kde žijeme odráža to kým sme. Tieto miesta sa stávajú skladiskom našich najhlbších a nezabudnuteľných spomienok.   Miesta kde žijeme sa časom zmenia.  Je dôležité  uchovať tieto spomienky pre Vaše rodiny a priateľov, ktorý prídu po Vás. Dá im to možnosť nahliadnuť do Vášho sveta.

Čo viac je cennejšie ako spomienky na chvíle, ktoré sme prežili doma. Všetky tie drobnosti patria do našich životov a sú súčasťou nás, preto si zaslúžia, aby boli dokumentované.

Tak čo, ešte stále si myslíte, že pre dokonalé fotografie musíte chodiť do ateliéru?  Domov je jedinečné miesto,  kde sa dá schovať pred zlým počasím a  je v ňom všetko, čo je Vášmu srdcu blízke. Otvore oči aj svoje srdce priestoru, ktorý možno nie je dokonalý, ja však vašou súčasťou.

Share this post on:
Avatar Antónia Puškášová

Author: Antónia Puškášová