O mne

O MNE

Nemám žiadne formálne fotografické ani výtvarné vzdelanie. Nie som z tých, ktorí trávia hromadu času v galériách a často sa zahanbím, že nepoznám toho či onoho slávneho fotografa. Nemyslím na to, že by som mala tvoriť umenie, ale na to, že chcem zachytiť mágiu všedných chvíľ, z ktorých sa skladá život.  Jednoducho milujem skutočné príbehy, prirodzených ľudí, reálny život. Robím všetko preto, aby som zachytila jedinečnosť  okamihu a pravú podstatu osobnosti, bez zbytočných umelých póz. Pre pekné snímky netreba chodiť ďaleko, môžeme ich nájsť aj doma, či za rohom.  Je ľahké zabudnúť, že jednoduchá a pravdivá krása vyžaruje z obyčajných vecí a každodenného života.

O RODINNEJ FOTOGRAFII

Nesnažím sa umelo prikrášľovať to čo je samo o sebe krásne a jedinečné, puto a vzťahy medzi deťmi, rodičmi, medzi matkou a dieťaťom.  Náš každodenný život je často hektický,  rýchli, preplnený povinnosťami, prácou, zábavou, priateľmi, rodinou  či nečakanými udalosťami. Maličkosti a detaily si v tomto zhone bohužiaľ nestíhame všímať a užívať.  Fotografia nám prichádza na pomoc, aby zastavila čas a zachovala prchavé drobnosti, ktoré  v našej deravej pamäti často zapadajú prachom alebo dokonca chýbajú.  Malé, na prvý pohľad celkom bezvýznamné detaily, sú veci, ktoré si ceníme najviac,  na ktoré  chceme pamätať a v budúcnosti sa k nim vracať.

O SVADOBNEJ FOTOGRAFII

Svadobné fotografie nie sú len dvojrozmerné obrázky,  sú trvalé spomienky na  pestré  emócie, ľudí a jedinečnú atmosféru.  Mali by vám pripomínať spôsob, akým ste sa cítili, zvuky, ktoré ste počuli, vôňu vo vzduchu a energiu pretekajúcu cez vás, keď ste zažívali tieto   neočakávané, silné, neúmyselný a nenahraditeľné momenty.  Mojou  úlohou je  zabezpečiť, aby tieto spomienky nikdy nevybledli.  Rada pre vás zachytím váš veľký deň , dôkladne, ale diskrétne a  trpezlivo si počkám na spontánne a nepredvídateľné momenty .